Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehet a baba ha füvezik a...

Elmehet a baba ha füvezik a leendő anyuka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 21:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve,hogy mivel orvoshoz nem volt eszed menni,a szövődményektől meddő lehetsz.Mondjuk ez az emberiségnek nem akkora csapás.
2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem biztos elvetéltél.... nagyon könnyen veszed a dolgokat azért.....
2011. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
És miután megláttad hogy a teszt pozitív miért nem mentél dokihoz? Csak vártál, hogy legyen vmi? vagy hogy gondoltad?
2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Ne idegeskedjetek! Ez megint egy unatkozó tini KAMU kérdéssel... nincs jobb szórakozása:-(
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unatkozó tini vagy, vagy egy nagyon szánalomra méltó, egyszerű lény, akinek mind az IQ, mind az EQ szintje a béka s.gge alatt van!
2011. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomag gumi olcsóbb, mint a fű :)

Hamá' ilyen lazán veszed a dógokat....

2011. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a fűtől ment el. De ez a kérdés most komoly,vagy sem, reagálok, nehogy egy másik "okos" olvasó jól megnyugtassa magát vele.

Ezt komolyan gondoltad, hogy védekezés nélkül megdugatod magad, majd jó sokat szívsz, hogy rózsaszín legyen a világ??? Mert akkor nagy szerencse neked is, meg szegény kisbabádnak (aki már nem él)hogy így alakult.

Ha egy fél órára tiszta lesz a tudatod, gondolj bele abba, ha nem vetélsz el,milyen gyereked születhetett volna. Nézd meg a Trainspotting című filmet, és okulj belőle. És ha már ennyire elvette az eszedet a cucc, legalább védekezz, te csinálj magaddal amit akarsz, de ártatlan áldozata ne legyen a nyomorodnak!!!

2011. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég könnyen veszed a dolgokat. De ahogy olvasom jobb így neked. Inkább menjenk el a baba, minthogy fiatalon szülj kényszerből. Egyébként szerintem ha elment a baba az nem a füvezés miatt van. Anélkül is lement volna. Amúgy meg nem értem, hogy a füveseket miért kiáltják ki drogosnak. Nem védeni akarom, de azért néhány szál füves cigit ne vegyünk már egy kalap alá a kokainnal meg mondjuk a heroinnal amik tényleg kemény drogok.

Mindezen felül azt tanácsolom, hogy inkább védekezz. Nem csak a terhesség hanem az egyéb betegségek miatt is!!

2011. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy még nem akarsz gyereket, akkor annyi eszed nincs, hogy védekezni kéne? Idióta! Felelőtlen! De ahhoz elég nagylány vagy hogy szexelj meg füvezz... de annyi eszed nincs hogy talán gumit kéne húznotok.
2011. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja és bocs, szerintem aki füvezik az drogos, a fű is drog.
2011. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!