Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem 5. hetében...

A terhességem 5. hetében vagyok. Már voltam dokinál, aki meg is állapította, hogy a baba a helyén van. Sajnos barnázok. Ez valószínű vetéléshez fog vezetni? Duphastont írt fel. Segíteni fog?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
segíteni fog, ne aggódj rengetegen barnáznak ilyenkor, nem lesz vetélés ne gondolj erre, rendben lesz baba
2009. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, a 10. hétig tartott. Hol kevesebb, hol egy kicsit több. Most 6 hónapos a babám. Nem lesz semmi baj.
2009. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kis vérzésem, hematoma volt a petezsákon és a gyógyszer segít felszívódni. Most 7 hós a kislányom :) Nem izgulj tényleg sok kismamával előfordul.
2009. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazatok van. Nehéz nem izgulni, mivel már volt egy vetélésem a 20. héten. Azért nagyon jó a biztatás!
2009. márc. 31. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Barnázás esetén menj dokihoz, ne halogatsd! Akár ügyeletre is!!!
2009. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A dufaszton segíteni fog! Egyébként mi történt? miért vetéltél el 20 hetesen? Leírnád? Köszi!
2009. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A korbonctani jelentés alapján a baba egészséges volt, a placenta kapott infarktust.

Hogy miért azt nem tudják. Remélem most nem fog megismétlődni!

2009. ápr. 1. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!