Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha 40 ezret adok az...

Elég ha 40 ezret adok az orvosomnak szülésre?

Figyelt kérdés
Nagyon jó orvos maximálisan elégedett vagyok vele hétért vizsgál eredetileg de mi mindig egy 10-est hagytunk ott. Három hetem van még a szülésig és eredetileg 50-et akartam adni de lehet hogy nem fog össze jönni. Szerintetek gond lenne.
2011. júl. 11. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Főleg, ha nem mondott összeget. Ennyi van és kész.

Mi is kevesebbet adtunk végül, mint terveztük, de hát ez van. Nem tűnt sértődöttnek, sőt! :)

2011. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még sokat is adtál eddig!!!

Bőven elég, főleg, ha nem császáros leszel, mert akkor a szülésznő lesz veled többet. Ne felejtsd el, neki is kell majd adnod. Már ha rendi lesz és törődik veled.

Én első alkalommal adtam a dokinak egy ötöst, aztán 1-2-szer kapott 2000-et, a végén pedig 70-et kapott. Császáros voltam. A szülésznőnek 30-at adtam, mert nagyon ari volt és annak ellenére, hogy császár volt, sokat volt velem. Ő csinálja ilyenkor az infúzió bekötést, a katétert és a csaszi utáni dolgokat.

2011. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: a "nem" válasz a "szerintetek gond lenne" kérdésre értendő. :)

Szóval nyugi, eleget adsz neki így is.

2011. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan rossz olvasni hogy sokan ugy gondolják hogy kevés amit adnak.pedig ha simán szülöd télleg javarészt a szülésznő lesz veled.mikor a lányom szültem nem ért oda a doki a szülésznő volt velem igy az orvos nem is kapott
2011. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mi alkalmanként 2000et adtunk (kért)

szülésért 20E adunk

2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy van még néhány dolog amit nem tudtunk megvenni pedig már lassan meg kéne ráadásul segítenem kéne a mamám gyógyszereinek kiváltásában is különben félő hogy kórházba kerül. Akkor elég a negyven ugye? Fogalmam sincs mit csináljak.
2011. júl. 12. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenki azt írta, hogy bőven elég.
2011. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És úgy kalkulálj, hogy adott esetben a szülésznőnek is illik adni.
2011. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is elég, annál is inkább mivel mindig ott hagytátok a vissza járót. Ráadásul úgy is a legtöbb időt a szülésznő fog eltölteni veled, az orvosnak mindig a legvégén szólnak. Arról nem is beszélve, hogy nem magánkórház, és ez a dolga!!! Sok orvos - szinte mondhatni- a magánpraxisát folytatja munkaidőben. Tehát egyáltalán ne aggodalmaskodj! Én még vennék el belőle és adnék a szülésznőnek, hiszen a java rajtuk múlik!!!!

Egészséges babát és nyugodt szülést kívánok.

2011. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerencsére sikerült mindent megoldani. Igazság szerint én nem tudtam hogy a szülésznőnek is kell pénz adni de így persze neki is fogok.
2011. júl. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!