Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapután kellene szülnöm....

Holnapután kellene szülnöm. Pár napja teljesen átlátszó folyásom van. Mit lehet tenni ez ellen és normális dolog?

Figyelt kérdés
nincs kellemetlen szaga meg nem is sűrű. csak szerintem a mennyisége nem átlagos.néha teljesen átázik a bugyim.van hogy 2 órán belül át kell cserélnem.gondoltam hátha a magzatvíz szivárog de az orvosom szerint nem.mi lehet ez és normális dolog?
2008. febr. 27. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vszínűleg a nyákdugó, és ez valóban normális dolog, és akár véres is lehet a váladék, ami folyik belőled, de akkor ha véres lesz, hívd föl a dokit. Ez azt jelenti, hogy hamarosan baba lesz, bár extrém esetben a nyákdugó távozása 1 héttel a szülés előtt is bekövetkezhet.

Szép szülést! :o)

2008. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,bár tényleg az lenne:D már nagyon várom a babát
2008. febr. 27. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan panaszkodnak ilyesmire szülés előtti 1-2 hétben. Szerintem nem kell aggódnod, főleg ha a doki is azt mondta, hogy minden rendben!

Ne félj, nyugodj meg, ezt a kis időt már bírd ki, élvezd hogy még egyben vagytok:-)

És kívánok gyors, problémamentes szülést és sok boldogságot.-)

Nekem még van 15 hetem... .-)

2008. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!