Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nagy volt a pocakja,...

Akinek nagy volt a pocakja, rendesen visszaállt szülés után?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a pocakom, kényelmetlenül is érzem magam sokszor. Már 30-32 hetesen mindenórásnak néztek és azóta csak növögettünk, és még fogunk is. Mit gondoltok vissza fog állni, vagy lógni fog a bőr? Nagyon félek ettől.

34 hetes kismama


2011. júl. 9. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most a második babámat várom, 6 éve szültem a nagy fiamat. :) Nekem olyan mázlim volt,hogy ahogy megszültem, szinte teljesen lapos volt a hasam.Mikor a kórházból hazamentünk, nem is látszott,hogy szültem.Most tuti,hogy nem úszom meg ilyen könnyen :) Azóta eltelt 6 év és a mostani babámmal hatalmas hasam van nekem is :)A bőr az mindenkinek megereszkedik egy kicsit, de ha folyamatosan krémezed, akkor segíthetsz,hogy rugalmas maradjon és hamarabb visszaáll.De ez nagyon alkatfüggő. Valakinek rugalmasabb a bőre, van akinek nem lesz terhességi csíkja, míg más tele van vele.Ez természetes dolog.De ne aggódj, nem fog a térdedig lógni a bőr :D Idővel minden szépen visszaáll... :)


Nagyon boldog babavárást kívánok neked erre kis időre :)))

2011. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. júl. 9. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas pocakom volt,és nem is ment vissza,kn akkora maradt mint 3-4hós terhesen!Kötény hasam lett!:(
2011. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nagy hasam volt, szerencsémre nekem is visszamement, kb szülé sután 3 hónappal. Egy picit a hasam alja lett kerekebb, és talán nem olyan szép feszes a bőr - nem lóg, csak azért nem olyan mint volt. Most a másodikat várom.. remélem szerencsém lesz...
2011. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy hasam volt és sajna kötényhas maradt utána, tíz év telt el azóta de nem tűnik el.
2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez is olyasmi lehet mint a csíkok. Alkati kérdés.
2011. júl. 9. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem,nem hogy nem állt vissza eredeti formájára,de a kilók se mennek le:(

Igaz,3.babámat szültem nov.4-én,de csalódtam a szervezetemben.

Most gondolkodom valami fogyókúrán.....hátha...

2011. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!