Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyitott a méhszályam és...

Ha nyitott a méhszályam és forró fűrdőt veszek akkor megindíthatja a szülést? Valakinek bevált?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a forró fürdőt, de a nyitott méhszájnál le kellett mondanom róla. Állitólag valóban görcsöket okoz, a görcsök, meg ugye tudjuk, hogy akár szülésbe is torkolhatnak.
2011. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyázz a fertőzés veszély most magasabb mert nyitva vagy!De amúgy én is úgy hallottam hogy a meleg ülő fürdő segíthet!
2011. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beindítja mert azt javasolják, hogy ha fájások vannak meleg vízbe kell ülni, és ha elmúlik akkor csak jóslófájások voltak, nem beindult szülés. Tehát eszerint épp görcsoldó. Persze rendes fájásokat nem fog elmúlasztani, de szerintem szülést se indít be.
2011. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalam nem segitett.

Beindult a szules olyan formaban, hogy 5 percenkent volt enyhebb fajasom, de a mehszajam bo ket ujjnyira kinyilt. Es leallt a folyamat, amikor beertunk a korhazba. Hazamehettem, de kerte a doki, hogy vegyek egy hosszu, forrobb furdot, hatha ismet jon fajas, de nem jott semmi, csak alutam egy kellemeset.

2011. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, és kijavítalak, de a száj j-vel írandó, akkor is, ha méhszáj.

Még leírva is borzasztó :)

2011. júl. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42-ik hétre született a fiam. Minden létező praktikát kipróbáltam. Semmi nem jött be
2011. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!