Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. A dokim még...

31 hetes vagyok. A dokim még egyszer sem néztem meg a méhszájat kézzel, illetve egyszer megnézte ultrahanggal. Ma is azt mondta, hogy ha nincs panaszom,1 hónap múlva menjek hozzá. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

12.11esnek: először olvass figyelmesebben....

amúgy meg ne te mondd már meg hogy látszik-e Uh-n a méhszáj vagy sem.... az én dokim elég nagykutya a többi közt és ha ő mondja akkor úgy van. meg amúgy is látszik. a szeméremdomb fölé azért nyomják erősen, mert akkor a méhszájat nézik!!!!

2009. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sztem az sztk-ban nincs olyan felbontású és minőségű UH készülék,amivel teljes biztonsággal állapítható meg a méhszáj állapota.Legalább is amivel havonta nézegetik az embert,az nem olyan.Magán rendelőben,khzban,illetve a fizetős vizsgalatokon igen,de,h nem ilyennel néznek a sima terhesrendelésen,az tuti!!!!
2009. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14.08-as vagyok és én magánrendelőbe járok és én arra gondoltam....
2009. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 14.08-as vál.nak üzenem,h felesleges ilyen agresszív,lekezelő stílusban helyre tenni a másik válaszolót,még ha a te dokid nagy kutya is.És te is olvasd el figyelmesen amit a kérdező írt:eddig 1x!!!!!!!!!nézte meg UH-al,manuálisan egyszer sem.Könyörgöm,31 hetes!!!!És legközelebb 1 hónap múlva kell csak mennie!!!!!Hát milyen doki az ilyen?????Lassan már 2 hetente,a 36.héttől hetente kellene menni...fogalma sincs a dokinak(és a kérdezőnek sem)hogyan is áll... valójában.Pedig azért nem ártana tudni
2009. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

31 hetes vagyok én is, nekem a dokim minden alkalommal megvizsgál kézzel, eddig 3 hetente mentem, most már 2 hetente.

De minden orvos más.

2009. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az Uh vizsgálat után nekem is azt írta, hogy zárt méhszáj.

Szerdán megyek az sztk-ba a táppénzes papír miatt, mostmár rákérdezek, hogy miért nem néz meg. Egyébként 1x azt mondta, hogy ha nincs panaszom, ő nem piszkál feleslegesen.

2009. márc. 30. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!