Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a géndiagnosztikai központb...

Ha a géndiagnosztikai központba szeretnék menni integrált tesztet csináltatni a 16. hét körül/után, abban már benne van a normál 4D-s ultrahang cd-vel (dvd-vel) mindennel?

Figyelt kérdés
Vagy ez abszolut nem tartozik bele, és ha ilyet szeretnénk külön el kell menni máshova is?
2008. febr. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kórháza és programja válogatja, inkább az intézményt hívd fel, az a biztos.
2008. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen külön kezelendő. Eleve az integrált teszt vérvételből áll, ha csinálnak ott ultrahangot, akkor nem 4D-s készüléken csinálják. Nekem Quartett tesztet csináltak, előtte pedig a doki megnézett uh-n, de csak 2D-n.
2008. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én épp pénteken voltam.Nem tartozik bele a 4d, külön kell fizetned érte:(, viszont ugy tudom hogy az integrál tesztet csak bizonyos korig asszem 12-13 betöltött hétig csinálják meg.Meg ez elsősorban a down kort vizsgálja ugye a nyaki redőt és mellékesen még 3-4 féle betegséget szűr ki.És azt viszont 12.héten csinálják.Engem meg is ijesztett a doki hogy nem csinálja meg mert 14 hetes lennék a menst. első napjától számítva, viszont csak 12 hetes vagyok a gép szerint, és ez az ülőmagasságtól is függ.Szóval inkább mielőtt odamennél kérdezd meg a dokidat.

Üdv: 13. hetes kismama

2008. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!