Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggaszt, hogy 2 hete...

Nagyon aggaszt, hogy 2 hete diétáznom kell a terheléses cukormérés eredménye miatt és fogytam. Cukormentes és kalóriaszegény étrenden vagyok. Ettől jó hogy fogytam és azt nem szedem visszafelé. Nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
03. 10.-én megyünk a dokimhoz, de már alig várom, hogy lássam megfelelően nő-e. Eddig minden rendben van amúgy, de félek. A hasam az nő, a baba nagyon sokat mozog. Jelenleg 27 hetes leszek.
2008. febr. 27. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, szépen fog fejlődni. A sógornőm is így járt, és mégis egészséges, szépsúlyú babát szült.Ezen ne aggódj.Gratula a babához.
2008. febr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,a baba elveszi,ami neki kell.Mivel orvosi elleneőrzés alatt teszed,orvosi javallatra,így nem valószínű,hogy bmi baja is lesz a kicsinek.A magas cukrod miatt kell diétáznod,mert babásan nem a legjobb megoldás,ha inzulinnal szurkálod magad.A magas vércukor pedig baba nélkül is elég nagy károkat tud okozni a szervezetben,ha nem kezelik,h a kicsivel mit tenne jobb bele sem gondolni.
2008. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem diétázni a cukor miatt, 25 hetes vagyok. Mivel megvonsz szénhidrátot és cukrot a szervezetedtől, ez törvényszerűen fogyással jár. Ne félj, ezzel semmi baj, a baba elveszi, ami neki kell!! Jobb a cukrot kordában tartani, nehogy állandó állapot maradjon. Ha szépen tartod a diétát úgy, hogy jól vagy és nem okoz gondot, akkor szülés után elhagyhatod, ha jók az eredményeid:-)

Ha a baba mozog akkor semmi baj, nyugodj meg.-)Én 5-én megyek uhra.-)

2008. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A diéta azért van, mert a baba igényein felül több tápanyagot vittél be és ez már rád rakódott (rakódik). Ne aggódj, ettől még a baba szépen fog fejlődni, hiszen nem koplalni kell a diétánál, hanem megválogatni mit eszel, az értéktelen táplálékokat mellőzni kell! Nyugi! :)
2008. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!