Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes terhes vagyok. Nem...

6-7 hetes terhes vagyok. Nem hallanak szívhangot de 1 hét alatt nőtt fél centit a kisbabám. Megnéztek hüvely uh-val is de úgy sem hallották. Nagyon ideges vagyok. Volt már esetleg valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőtt akkor ne idegeskedj de ha tetszik az orvosnak ha nem mindennap menj hozzá és nézesd!!!!Nekem amikor mentem 6 hetesen nem volt szívhang másik héten már volt!!!Ne idegeskedj az sem tesz jót sem neked sem a babónak.Remélem én is hogy nincs baj!!!Hétfőn írány a doki vagy egy ügyelet még ma vagy holnap!!Hidd el megéri hogy megnyugodj!!!
2009. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én sajnos voltam így, 3 éve. Nekem sem volt szívhang, a petezsák nőtt csak üresen. A 8. héten missed ab. lett a vége.

Nem akartalak megijeszteni, de sajnos lehet hogy nálad is ez lesz.

Azért minden jót kívánok, és remélem nem lesz semmi baj.

2 gyerek anyukája:)

2009. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha nőtt a babád, akkor az arra enged következtetni hogy él a terhesség,szerintem a következő UH-on már szívhang is lesz.Ez minden terhességnél más hogy mikortól hallható a szívhang, mert ugye a fogamzás pontos idejét nem tudhatjuk, így az utolsó menzitől "mérik" a terhességi heteket, de lehet neked később volt a peteérésed és a fogantatás, így elvileg még nem vagy annyi idős mint amennyit megállapítottak,ezért lehet szerintem hogy még nincs szívhangja a drágának.Mikor mész legközelebb?

sok jót!

11 hetes kismami

2009. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia épp tegnap volt itt egy kismami 1cm-es bébikével, akinek még nem volt szívhangja, de őt bíztatta az orvosa :o)

Szerintem ha nő, ne idegeskedj.Akkor kéne idegeskedj, ha üres lenne a petezsák, de ha nő benne a babó, akkor okénak kell, hogy legyen :o)

Én 8 hetes vagyok meg talán 4-5 napos,szívhang még nálunk sincs, csak látszik a pulzálás. Majd a 12. hetin mér biztosan halljuk is :o) Fel a fejjel, nem lesz gond :o)

Boldog babavárást!

2009. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
11 hetes kismami!:) Hétfőn kell mennem újra. remélem minden o.k. lesz:)
2009. márc. 28. 08:54
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem elkeseríteni akarlak,de nekem 5 hetesen már pulzált a baba szívcsöve.A 6-7. héten pedig már szívverést kéne mutasson a gép.

De szorítok,hogy minden rendben legyen!!!

2009. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de szívhangot később szoktak hallgatni, olyan 20. hét környékén, ilyen kis terhességnél még csak pulzálás van, és látják, hogy dobog a kis szív! De lehet, hogy így értetted, csak elírtad! Drukkolok! Szerintem ha nőtt a petezsák, akkor van ott baba is! 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Ne aggódj,nekem csak a 8-9.héten látták a baba szivverését,a 7.hétben nem.Jó egészséget nektek!
2009. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak 6 hetes vagy, ahogy írtad. Ne aggódj! A petezsákban ezek szerint már látnak babót, szerintem is legközelebb már a pulzálás is látszani fog! Fel a fejjel!
2009. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!Valóban ne idegeskedj-persze tudom könnyű mondani,én is mindenen idegeskedem-nekem a 2. terhességemnél 6 hetesen nem volt,visszarendeltek 2 hét múlva azaz 8.héten és akkor volt.Tehát nyugalom!!!!!!

Jól van a kis Manód,és lez zivhang!!!Ird meg azért mi újság a doki után,érdekel nagyon.Ja és szoritok tiszta szivemből,hogy minden renben menjen:-)))

szeretettel üdvözöllek:10 hetes kismama(5.CSEMETÉVEL)

2009. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!