Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes babás vagyok. Most...

7 hetes babás vagyok. Most kezd előjönni a mensziszerű görcs és derékfájás. Ez Kinek meddig tartott? És honnan tudom, hogy ez a fájdalom mennyire, milyen fokig normális?

Figyelt kérdés
Lehet, hogyha sokat sétálok, jobban fáj?
2009. márc. 27. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én 2 napja töltöttem a 12. hetet, de tegnap óta én is érzem újra a derekamat, és egy picit a hasamat olyan menzisen. Amíg nem görcsölsz és nem vérzel addig normális, szedjél Magne B6-ot.

Boldog pocakosodást! :)

2009. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nyugi ez normalis lesz.Egy darabig nekem is volt de ez mindig elmulik aztan megint elojon.No a mehed es nyulik minden odabenn.Szoval kesobb is elo fog fordulni.Gond akkor van ha folyamatosan gorcsolsz es ez nagyon eros.Vagy ha verzel.Ha ilyen fordulna elo akkor irany a korhaz!De nem lesz semmi baj!!!!!!Mindig ezt mondogasd magadnak!!!!Az agyadban dol el sokminden!Csak pozitivan!!!

Sajna tudom mirol beszelek!!!!Volt tapasztalatom!

De most minden rendben!:-)

30 hetes kismama

2009. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok.Ha setalas kozbe jobban huzodna,ami elofordulhat akkor ulj le,allj meg egy kicist.Erezni fogod mennyit enged a szervezeted!A magne b6-ot csak az orvosod beleegyzesevel szedd!!!
2009. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


A mensiszerú görcsökre figyel oda!! Más azt érezni , hogy fáj a hátad és hózodik a méhed, és más görcsölni! Feltétlen beszéld ezt meg a ngy-dal, és nyugodtan kezdhetsz Magne b6ot szedni. Nem természetes a görcs, pihenj sokat ,amennyit csak tudsz , ne sétálj sokat, és csak szépen , lassan. Ilyenkor sok kismama valahogy "szégyennek" érzi , ha sokat tudna pihenni és neadjistem alukálni napközben. Én volt hogy 2 órákat aludtam naponta szieszta gyanánt , amikor csak tudtam , illetve kellett! :)

2009. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!