Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vannak jó árba kismama...

Hol vannak jó árba kismama nadrágok, ruhák?

Figyelt kérdés
Ti hol vettétek? Ha tudtok linkeltek is?
2011. júl. 1. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:

www.bonprix.hu


Én innen vettem pólókat és nadrágokat, jó minőségűek és szépek

2011. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
H&M-ben most vannak akciós nadrágok 3-5 ezerért és felsők, ingek is.
2011. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a vateráról vettem őket.
2011. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

A H&M-et megnézem:-) Várom még a tippeket

2011. júl. 1. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
C&A-ban is van kismama részleg, ott is hasonlóan szép, és elegáns rucik is vannak, mint a H&M-ben. Az árukat mondjuk még nem néztem.
2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendelek és nagyon jók!

2011. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam:-) A linket köszi, pont a XI.kerbe lakom:-D kapora jön:-)
2011. júl. 1. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:

vatera, teszvesz

nem adok érte 3-5 ezret sem, mármint egy nadrágért, mert nem egy kell, meg felsőből sem... és meddig tudod hordani? pár hónapig...Legalább 3-4 nadrág, egy-két szoknya, pár felső (főleg ha jársz dolgozni)

hiába várom most a második babám... az elsővel szeptembertől voltam terhes májusig, most meg márciustól karácsonyig...alig van átfedés...most nyári cucokat ugyanúgy vennem kell erre a 3 hónapra

2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!