Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a görbémet? Miért...

Megnéznétek a görbémet? Miért ment ma vissza a hőm 37.8 ra? menzi 2-dik napján?

Figyelt kérdés

meg ugye a pé.ést követő 14-15 napon kell megjönnie.

Akkor nekem nem akkor volt a pé em mikor behuzta a gép??légyszives segitsetek.ma 37.8 ra visszament a hőm,miért?


2009. márc. 26. 07:38
 1/4 A kérdező kommentje:
2009. márc. 26. 07:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a pé követő 14-15 napon jön meg a menzesz. A hőd valószínűleg - és a vérfolt is azt jelentheti - azért esett le, mert meg fog jönni :(

Peteérésed pedig szerintem a 19. napon is lehetett.

Hány naposak a ciklusaid? Rendszeresek?

Nem törvény, hogy mindenkinek félidőben van peteérése, nekem is volt olyan hónap - állandó, 26-27 napos ciklusok esetében - amikor a 15. napon volt pé, de volt olyan is, hogy a 12. napon. De lehet késői pé is.

Igazából a legfontosabb, hogy rendszeres-e a ciklusod és hány napos?

2009. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25-27 naposak a ciklusaim.2 -dik napja van meg de miért ugrott vissza a hőm????pé em pedig az Ovu teszt szerint március 12-13 án volt +.De én elötte éreztem a hasfájást.
2009. márc. 26. 08:34
 4/4 A kérdező kommentje:
2009. márc. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!