Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7. hétben járok, de nincs...

A 7. hétben járok, de nincs semmi tünetem. Nagyon aggódok. Normális ez?

Figyelt kérdés
A 7.-ik hétben járok, még nem voltam dokinál, de nagyon aggódok, mert semmi tünetem nincs. Se hányinger, sem émelygés, semmi. Ugyi nincs semmi baj? Ha a babával lenne valami gond akkor azt érezném ugye?Nyugtassatok meg!Jövő héten megyek dokihoz.
2008. febr. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak annyi tünetem van 25 hetesen, hogy nől a hasam és mozog a babám:-)

Nekem sem volt semmi, igaz a mellem fájt, meg a meg akar jönni érzés is megvolt olyan 10 hétig, de sokan még ennyit sem éreznek.

Ne aggódj, attól, hogy nincs tüneted, még a baba jól van!!

Ha tudsz menj előbb dokihoz, csinál egy uhot és az megnyugtat.

De ne félj, semmi baj!!.-)

2008. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, nekem sem volt semmi, még egy öklendezés sem. Sőt mindig periódikusan a melleim is abbahagyták a fájdogálást, azt hittem én is az valami bajnak a jele, de nem semmi bajom, neki sem, 18 hetesek vagyunk.Nyugi mindenki máshogy reagál a dologra, én special örülök, hogy nem hánytam végig az elejét!!!!Sajna enni azért ettem rendesen!!

Jó babvárást és nyugi!!!!

2008. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
örülj neki,én is így kezdtem,de azért a 14hét körül kekeményített a dolog akkor hánytam is,amúgy kis émelygésem volt.Most már jobb a helyzet.Amúgy az csak azt jelzi minden oké-mért lenne jobb ha rosszul lennél???Gratula a babódhoz.20hetes kismama
2008. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!Szerintem sokan-köztük én is-szivesen cserélnénk veled!Örülj,és ne izgulj!!!!!

Mindeki más,szerintem nem attól leszel "igazi" kismama,ha hánysz és émelyegsz....hidd el!


12.hetes kismama

2008. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a 7.hetet és egy kis mellfeszülésen kívül semmit nem érzek! Ne izgulj! Örüljünk neki hogy ilyen jól viseljük!:)
2008. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!