Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet vetélni 36-38 fokos...

El lehet vetélni 36-38 fokos gyógyfürdőben való ücsörgéstől?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 01:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én 21-23 és 26 hetesen 37,5fokos jakuzziban ültem fél -1 órát,persze nem a vízsugár elé,semmi bajom már 39 hetes vagyok.mondjuk én az elejétől ugyanúgy fürdök kádban jó meleg vízben.annyira forró vízbe nem is tudsz ülni,amitől elvetélhetnél.(elvileg)

ez csak az én tapasztalatom.

2011. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
A terhesség korai szakaszában még nincs is méhlepény!
2011. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is kihagynám. Egyrészt, mert fertőzésveszély, másrészt nem biztos, hogy az a gyógyvíz jót tesz, hamadrészt, igen, a meleg sem tesz jót. Ha tudod, hogy terhes vagy, akkor szerintem hagyd ki. Természetesen nem minden esetben lehet probléma, de én óvatos duhaj vagyok, én kihagynám. :)
2011. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!