Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként lehet Sudocremet...

Kismamaként lehet Sudocremet használni?

Figyelt kérdés
Első trimeszter érdekel a legjobban.
2011. jún. 22. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, mert mindig azzal kenem a fiam popsiját, és ugyebár lemosni a kézről elég nehéz.
2011. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm.Köszi!
2011. jún. 22. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem terheskiütésre ezt javasolta a nőgyogyasz. Igaz, akkor mar a masodik trimeszterben voltam. Én is hasznalom most, és babat varok. Nem hinném, hogy lenne benne kismamakra veszélyes anyag.
2011. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szabad! nem kell ennyire "túlfélni" mindentől terhesség alatt sem! Még az első trimeszterben is vannak gond nélkül alkalmazható gyógyszerek.. Nehogy már egy kismamát hagyjanak mondjuk szenvedni vagy egy fertőzést ne kezeljenek, mert ... A Sudo meg eleve nem gyógyszer... testápolót használsz, tusfürdőt, dezodort vagy parfümöt? akkor ettől miért félsz?

Ha most túlaggódod, nem fogod tudni élvezni a babavárást és később a babával töltött napokat, éveket se! Vigyázz magatokra, de nem állandó félelemmel :)

2011. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, hogy túlaggódom.Volt 3 vetélésem.Holnap dől el, mi lesz a 4. babámmal.

2011. jún. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!