Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallotatok már erről?

Hallotatok már erről?

Figyelt kérdés

Tegnap a dokim mondta, hogy csípő táji fájdalom lányt jelez, lágyék táji fájdalom fiút!

A lányommal a csípőm fájt leginkább! Most 12 hetes terhes vagyok, lágyék környékén fáj és az uh alapján, 60-70%. hogy kisfiú! Valakinek hasonló tapszalata volt már?


2011. jún. 22. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csipöm annyira fájt, hogy az utolsó két hónapban szinte menni sem birtam - az eredmény két fiú lett.
2011. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na tessék rögtön meg is dőlt az elmélet! :o)
2011. jún. 22. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Iszonyat fájt a csípőm,lány lett:)

Most fáj a lágyékomnál is és a csípőm is,még nem tudjuk fiú e vagy lány. Lehet mindkettő:)

2011. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsö lányommal a lágyékom fájt, a másodikkal mindkét helyen, a fiammal a csipöm.

Szerintem az orvos csak okosnak akar látszani.

2011. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem az összefüggést. Mi alapján fáj a csípő, ha lány és mi alapján a lágyék, ha fiú? Nekem mindenhol fájt (legalábbis nekem úgy tűnt :) ) és kislányom van. Ez majdnem olyan tudományos megállapításnak tűnik, mint a "ha ég a gyomrod, hosszú lesz a gyerek haja". Semmi bajom nem volt a terhesség alatt a gyomrommal, és akkora fekete hajjal született a lányom, hogy fonni lehetne. :)
2011. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a lágyékom nyomódott, fájt... 2 fiam, 2 lányom van :) Hogy a dokid mire alapozza ezt a teóriát, nem tudom, de így átgondolva kb. annyi alapja lehet, mint a has formájának vagy annak, hogy mit kívánsz a terhesség alatt... azaz szinte 0.
2011. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!