Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes multam. A utolso 2...

29 hetes multam. A utolso 2 napban kevesebbet mozog a kislanyom. Eddig sem volt nagyon ativ de az utobbi 2 napban nagyon ritkan mocorog, rug eggyet. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Ha oda teszem a kezem akkor rug vagy mozdul eggyet hogy megnyugtasson azert hogy jol van.Es az normalis ha vegig alusszuk az ejszakat?Ejszaka is elvan.Ha felkelek pisilni akkor neha megmozdul de neha hiaba teszem oda a kezem alszik tovabb!

Ki hogy van/volt ezekkel ilyenkor?Amig mocorog nem aggodom nagyon csak fura hogy eddig sem volt nagyon aktiv most pedig meg lustibb!


2009. márc. 24. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg mocorog nincs baj, főleg ha eddig sem volt túl aktív. Javaslom a mozgásszámlálást. Az a normális, ha naponta legalább tízszer mocorog. Sokak szerint ez butaság, de ha téged megnyogtat akkor használ. Ha tényleg úgy érzed, hogy baj van akkor menj el a dokidhoz, hogy ő is megnyugtasson.
2009. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Én 25 hetes vagyok és az utóbbi 2 napban nekem is nagyon lusta volt. Függ az időjárástól, frontoktól. Ha szeles esős idő van akkor a mi babánk nagyon csendes. Még a szokásos esti és reggeli boxmeccseket is hanyagolja. Ma reggel óta viszont egyfolytában mozog, alig alig áll le 5 percre. Attól is függ hogy érzed e, hogy épp hogy van fordulva. Ha befele boxol azt nem mindig érzi szerintem az ember. Ne aggódj és ne olvassál el semmi vetélésről szóló cikket, kommentet. Én sajnos elolvastam párat és paranoiás is vagyok.
2009. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!