Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes kombinált teszt...

A 12 hetes kombinált teszt eredménye mikor jön meg?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok. Múlt héten voltam vérvételen, s azt mondták, hogy majd kapok egy kódot, s azzal az interneten meg tudom nézni az eredményt. Kinek mikor küldték azt a kódot? S az interneten mi lesz látható? Különböző adatok, vagy számok? És azt honnan fogom tudni, hogy az az érték jó vagy nem? Vagy már ki is lesz értékelve?
2011. jún. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 hét volt. Beírod a kódot, kiadja az értékeket és az értékelést is: alacsony, közepes, vagy magas kockázat. Ha jót akarsz és alacsony a kockázat, akkor ne agyalj tovább a számokon :) Tehát neked semmi dolgod, értékelve küldik ki.
2011. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi a teendő ha közepes vagy magas?
2011. jún. 20. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos beutalhat további vizsgálatokra, pl. genetikai uh, tanácsadó, amniocentézis. De nem lesz magas, ne aggódj! :)
2011. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb másfél héttel a vérvétel után kaptam sms-ben a kódomat.Neten néztem az eredményt,felhívtam a dokim asszisztensét,és Ő mondta,hogy minden ok.De a teszt eredményen is rajta van,hogy Down-kór és Edwards-kór (ezeket nézik a kombinált teszten)esetében milyen a kockázatod.(magas-alacsony)Biztos jó lesz,ne stresszelj!

Boldog babavárást!

26 hkm

2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!