Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismami vagyok. Ma...

6 hetes kismami vagyok. Ma reggel volt egy kis barna folyásom. Ez baj? Tegnap szeretkeztünk először amióta teherbe estem, lehet hogy attól volt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg magad a dokidnak, de ne aggódj, általában a legtöbb kismamának van barna folyása, ezzel "emlékszik" a szervezeted a mensire. Kb. a "korodból" adódóan most lenne amúgy is aktuális. Hogy megnyugodj menj dokihoz, de biztosan minden rendben és kis nyugalom kell csak!
2008. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezés nem okoz gondot az egészséges terhességnek. Ne aggódj. A folyás nem gond, csak ha élénkpiros vérzés, meg ha görcsölsz mellette.
2008. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
az én nőgyógyászom is mondta, hogy szeretkezés után előfordulhat, lehet akár hámsérülésből adódóan is. nem kell mindenért orvoshoz rohangálni! Persze, ha nem szűnik, folyamatosan jelen van, akkor mutasd meg magad a dokinak!
2008. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel a dokit és mond el neki és ezerrel pihenjél, ne csinálj semmit.
2008. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is nem szabad megijedni.A barnázásnak sok oka lehet.Egyrészt lehet nálad tényleg a szex váltotta ki,vagy lehet most mensiznél eredetileg, vagy lehet hormonpótlás kell, és akkor a doki tud adni gyszert.Az a lényeg, hogy ha ismétlődik, beszélj orvossal,nert egyrészt ő tud megnyugtatni, másrészt van olyan hogy pont a vérezgetés miatt eltíltják az embert a szextől az elején.Inkább orvos mondja meg mi okozta, ne mi találgassunk.Boldog babavárást!

Egy szextől eltíltott kismama:-)

2008. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!