Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Érzett valaki ilyet?

Mi lehet ez? Érzett valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Már jó párszor éreztem, hogy a köldököm alatt bekeményedik szinte a hasam teljes szélességében. Mintha a baba odafeszülne. Aztán pár másodperc múlva elmúlik. Kicsit kellemetlen, mert mintha még akkor hirtelen levegőt sem kapnék.
2011. jún. 11. 17:53
 1/6 alaszka ***** válasza:
Ez valószínűleg a haskeményedés! Ami méhösszehúzódás. Hány hetes vagy? Lesz még sok ilyen, gyakorol a méh a szülésre, ahogy telik az idő, egyre több lesz. Én 37 hetes vagyok, és kb. a 25. héttől vannak keményedések, ugyanilyen ahogy írod, ilyenkor levegőt is nehezen kapok, de csak pár másodperc.
2011. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez már az lenne? Ma elég sokat éreztem, de már éreztem korábban is. Holnap leszek 24 hetes.

Köszönöm a válaszod! Boldog babavárást és könnyű szülést és minden jót Neked!

2011. jún. 11. 19:58
 3/6 alaszka ***** válasza:

Ilyenkor már lehet simán. Kérdezd meg az orvosod azért, de én szednék a helyedben magnéziumot. Én most hagytam abba, mert már az utolsó hetekben nem kell, de én egyébként kb. a 22. héttől (pontosan nem emlékszem) szedtem a Béres Magnéziumot, napi egyet, ha sokat keményedtem, akkor a doki 2-3 tablettát javasolt.

Köszi, és neked is boldog babavárást kívánok! :)

2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez keményedés,ilyenkor már simán lehet!
2011. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden nap szedek magnéziumot. De biztos ez az idő is közrejátszik, hogy egyik nap többször érzem, másik nap meg nem.
2011. jún. 12. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy akkor emelned kell az adagot,kérdezd meg az orvost!
2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!