Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valami történik hétvégén...

Edus83 kérdése:

Ha valami történik hétvégén (vérzés, görcsölés) hová tudok menni? Van ügyelet nőgyógyászat?

Figyelt kérdés
Ha valami történik hétvégén (vérzés,görcsölés)hová tudok menni?Van ügyelet nőgyógyászat?Mert tegnap nem orvos mondta ovális a pete zsák és eléggé lent van,és utrogesztán felrakásánál éreztem én is,hogy eléggé lent van az egész méhem ezért félek ha esetleg görcsölnék ,vagy véreznék hová tudok menni segítségért hétvégén?
2009. márc. 21. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem Pesten a SOTE I. számú Női Klinikájára lehet menni, ott mindig van ügyelet, úgy tudom (8. ker. Baross utca 27.) és ha nagy gond van vidékről is ide szokták küldeni a betegeket, mert ez az orvosi egyetem gyakorló kórháza, szóval itt már mindennel találkoztak.

Remélem tudtam segíteni.


Üdv 34 heteske

2009. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ügyelet!Ha gond van hívod a mentőket,ők bevisznek!Remélem nem lesz semmi probléma.
2009. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))!!
2009. márc. 21. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez lenne a gondom. Tegnap csúnyán megfáztam meg szerintem fel is és aggódom a szt.István kórházba is van ügyelet?
2009. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen van az istvánban!Oda tartozom én is!Nagyon rendesek voltak,sajna régebben nem egyszer kellett mennem más okokból kifolyólag.

második

2009. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden kórházban van hétvégén és hétközben éjszakánként is ügyelet! Ha nem is kimondottan nőgyógyászati ügyelet,de valamiért be kell menned akkor is lehivják a sürgősségire az ügyeletes nődokit! Ha meg mentőt hivsz az ugyis az adott helyre visz!

De kivánom,hogy ne kerüljön rá sor,hogy be kell menned!

2009. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!