Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes vagyok, eddig csak...

9hetes vagyok, eddig csak emelyegtem de 3napja hanyok, miert most kezdödik csak? Ma verzett az orrom közben, az miert volt? Talan az erölködes miatt ami ert?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sokszor vérzett az orrom, csak úgy elkezdett vérezni, de a fogínyem is vérzékeny volt.

Ezek nem kóros dolgok.

2009. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt mondják a 12. hét környékén enyhül a hányinger/hányás, ehhez képest nekem akkor kezdődött igazán, és eltartott kb egy hónapig. Mindenki más... Az orrom nekem a 30-34. hét környékén minden orrfújásnál vérzett, volt hogy anélkül is... ez normális jelenség, sokkal több véred termelődik most, hiszen el kell látnia a szervezetednek egy új szervez a placentát. Ráadásul mensi sincs, hogy kiürüljön a vér... Nekem a védőnőm azt mondta hogy ha nagyon vérzik és nehezen áll el, akkor a patikában lehet rá kapni homeopátiás gyógyszert. Azért ha mész védőnőhöz vagy dokihoz, említsd meg nekik ha többször is előfordul.

2009. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szervez=szervet :)
2009. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az émelygés, hányinger, hányás a 8-9. héten kezdődött, a 12-13. héten enyhült, a 14. hétre megszűnt. Az orrom mostanában, a 18. hét körül kezdett vérezni. Csak néha. A védőnő nagy dózisú C-vitamint javasolt rá. Azt mondta, szedjek Rutascorbint.
2009. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!