Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell meginni a tonicbó...

Mennyit kell meginni a tonicból egyszerre hogy esetleg beindíthassa a szülést?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a benne található kinin megindíthatja a szülést, de mégis mennyit kell belőle egyszerre meginni? Fél L - 1L?
2009. márc. 20. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne szórakozz! Megőrültél?
2009. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen egyszerű lenne, a kórházban is azt adnák, oxyciklin helyett. Vagy mi. Majd az orvos beindítja, A gyereket is kilököd majd, ha már úgyérzed felnőtt?

Pár nap, bírd már ki!

2009. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha arra lett volna szükségem hogy lehülyézzenek, akkor azt kértem volna. Azoknak is beszóltok, akik szerelmeskedéssel, lépcsőzéssel és egyéb házipraktikákkal próbálkoznak? Szerintem a tonic még mindig kíméletesebb mint megvárni hogy a 40. hét után a kórházban belenyomnak az emberbe egy adag oxitocint... kösz de ezt kihagynám. Innentől kezdve ha lehet csak az írjon aki valóban segíteni szeretne esetleg a tapasztalatával, az okoskodók kíméljenek.
2009. márc. 20. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ittam a málnalevélteát. szedtem a homeós bogyókat. volt hogy két liter tonikot megittam már a kiírt dátum után 4 nappal. szexeltem. lépcsőztem. beültem forró fürdőbe. nagyokat sétáltam. 4 napja felvettek a kórházba, hazakönyörögtem magam hétvégére. ja, 41+2nél járunk. én azt mondom neked, ha nem akar kijönni, akkor a fejed tetején is ugrálhatsz. :( már kaptam 2x oxitocin terhelést is, az se segített. ricinusolajat meg biztos, hogy nem fogok meginni, hamarabb ráveszem magam egy-két pohár borra, bár nem ittam a terhességem során alkoholt, de állítólag az is jó lehet, ha itt az idő. ez nekem az utolsó trükköm, ha nem válik be, hétfőn, de legkésőbb kedden indítják.
2009. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Vigasztaljon a tudat, hogy biztosan jól érzi magát az albérletében, azért nem szeretné feladni :)Túl jó helye van odabent :)
2009. márc. 21. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem beszóltam, óvtalak.
2009. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tonicban kinin van, nem biztos, hogy kell az a babának.
2009. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hja ez marhára óvásnak tűnt: "A gyereket is kilököd majd, ha már úgyérzed felnőtt? "

Tudom hogy kinin van benne, pont ezért próbálkozik vele sok kismama a végefelé. Ha veszélyes lenne, akkor külön felhívnák rá a figyelmet a dokik, ehhez képest még a terhesség elején se sorolták fel a tiltott dolgok között, amikor még valóban veszélyes lehetett volna. A 37. hét után már nem koraszülött ha megszületik, nem véletlen hogy a magne B6ot is abba kellett hagynom, nemhiszem hogy bármi baja lehetne a babának attólhogy tonicot iszok.

Legközelebb ha óvni próbálsz valakit, próbáld meg sértegetés nélkül...

2009. márc. 21. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
én sem értem, hogy miért ártana a kinin. ezzel az erővel ananászt se egyél, mert abban is van.
2009. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
állitolag ha már ki vagy nyilva kivülröl is esetleg belül nem használ az is ha sokat állsz.én pl egész nap nem pihenek csak este közelitem meg az ágyat,van is eredménye.
2009. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!