Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár, II. számú...

Székesfehérvár, II. számú szakambulancia. Az melyik is?

Figyelt kérdés
Az első két UHot a szülészet alatti folyosón lévő UHgal csinálták, a következőre már a IIsz szakambulanciára hívtak be. Az a Távírda, vagy a Hunyadi utca? És miért ott?
2009. márc. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Csak abban tudok segíteni,hogy a Hunyadi utcába kell menned!De hogy miért arra a védőnőm sem tudta a választ!

Szerintem kérdezz rá a nőgyógyászodnál!Én sem tudok jobb megoldást!Nekem is oda kell mennem 3 hét múlva,talán addigra kapok választ:)

Boldog babavárást!

23 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, legalább azt tudom, hogy melyik irányba menjek. Te kérsz időpontot, vagy csak odamész aznap, amikorra hívtak?
2009. márc. 20. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát május 2-ra kaptam időpontot,vagyis akkorra hívtak vissza,de az szombati nap, 1. meghát munkaszüneti!úgyhogy április 30-án fogok menni,és akkor ha jól tudom, pont az a doki lesz akihez járok!De szerintem időpont nélkül is mehetünk,nem hiszem hogy problémát okozna!

Te kihez jársz?van fogadott dokid?

2009. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!