Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni, ha nyitva van a...

Ketteske kérdése:

Lehet érezni, ha nyitva van a méhszáj?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, a dokim még soha nem vizsgált meg alulról.

Honnan tudja igy, hogy zárt-e a méhszájam? Vagy azt érezném, ha baj lenne?


2009. márc. 20. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet érezni,ha nyitva a méhszáj,csak hüvelyi vizsgálattal tudná megállapítani a dokid!! biztos,hogy ő a megfelelő szakember? 3gyerekes anyuka
2009. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan vizsgál, ha nem hüvelyen keresztül?? Egyetértek az előző kérdéssel. Biztos jó a dokid?
2009. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Érezni nem lehet.

Egyébként az előttem válaszolóknak: Pl. Angliában nem vizsgálnak hüvelyi úton. Sőt doki sem vizsgál! :/

(Nem tudom a kedves kérdező hol kismama.)

2009. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bp.-n vagyok, a dokim a SOTE I.-en van. Csak tudja mit csinál. Vagy kérjem a vizsgálatot?
2009. márc. 20. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 hetes vok,de még engem se vizsgált meg ott,ilyen az SZTK! Ha nincs magándokid akkor nem nagyon vizsgálgatnak.
2009. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én dokim is a SOTE I.-n van,oda járok,de folyamatosan vizsgált!!!

Legalábbis a 34.hétig 3-4 hetente,majd 2,mostpedig 38.hétbe lépek heti 1x járok,mert messze lakom.

Néznie kellene.

Bár nem tudom az enyém fogadott.

2009. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

En külföldön elek,de engemet is a dokim csak a terhessegem elejen vozsgält "alurol" es azota csak ultrahangon.Szerintem eleg akkor vizsgälniuk lent ha valami panaszod van!

Boldog babaväräst!

36 hetes kismama

2009. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Engem se vizsgált alulról egyszerse, egészen addig, míg a 31. héten mondtam neki hogy mensi szerű görcseim voltak. Akkor megvizsgált, és ki is derült hogy kinyílt a méhszáj egy picit.

37 hetes

2009. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Érezni nem lehet, csak vizsgalat alapján állapítható meg. Én is külföldön élek, az én nögyógyászom minden alkalommal megvizsgál alulról. Az elején havonta, most pedig már hetente van vizsgálat.
2009. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azért nem vizsgál meg minden orvos alulról, mert nekik se biztos, hogy olyan jó dolog lehet (nem csak nekünk), de ha felelősségteljes doktorról van szó, akkor meg kellene vizsgálnia alulról, még ha nem is minden alkalommal. Csak így lehet érezni normálisan, hogy a méh, méhszáj milyen állapotban van.
2009. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!