Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes terhes vagyok, és az...

32hetes terhes vagyok, és az orvos ma azt mondta hogy a méretek szerint 34. de améretek mást muatatnak a neten, ha valaki tud segitene? BPd:91mm, HC:313mm. Ac:276mm, Femur:64mm azt se bánom ha emailt irsz. Köcce

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most voltam 32hetes uh, de nekem csak Bpd 86mm, Tad 90mm, mást nem irtak a papíromra, de a védönö szerint ez az érték 32hetesnek felel meg. A tiéd nagyobbnak felel meg! Boldog babavárást!
2009. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy másik táblázatban pl.: a BPD csak 81. Mindegy! Ne aggódj, nem kell szabványnak lennie, mi sem vagyunk egyformák mikor felnövük. Más magasság, testalkat...

Ha az orvos nem mondott semmi rosszat, hogy úristen ez milyen neggggyyon pici vagy nagy és ez így nem jó, akkor nincs baj. Hidd el!

2009. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A te konkrét méreteidhez már nem tudok többet hozzátenni, mint az előzőek, de a témához még annyit, hogy a doki is tévedhet. Terhestornán múlt héten mesélte a 39 hetes km, hogy 4500 grammra becsülte a doki délelőtt a gyereket. Hétvégén meg is lett a 3650grammos baba. Amikor nekem mért a dokim a 20. héten, csak a BPdre három adatot mondott. Magamban azon röhögtem, hogy találja már el...
2009. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!