Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megemeltem magamat. Feltettem...

Megemeltem magamat. Feltettem a tv asztalra a tv-t, és azóta szúrkál a hasam. Ma vagyok 11 hetes. Lehet ebből valami probléma?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4 kg az nemsok, persze azért minden emeléssel vigyázni kell!

Nekem nagyon sokáig -kb:26-27hetes koromig- szinte minden nap felkellett cipelni a fiamat a 2.emeletre, aki 27kg lehet, ha nem több.

Boldog babavárást, és csak óvatosan...!:)

2009. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is szokta szúrni a szemem néha egy két olyan tárgy, ami nehezebb. Szívesen raknám el, de nem kockáztatok! Ez legyen nálad is egyszeri eset! A nehéz tárgyak emelgetése sem a 12. hét előtt, de még utána sem épp jó ötlet! Ha lenne kicsi gyereked, akkor ok ha emelgetsz, mert akkor "muszáj". Nagyon vigyázz magadra!
2009. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 27 kg-os gyerek már nem kicsi, de nem lehet tudni, miért kell cipelni, úgyhogy ezt nem bántásként írtam. De azért tényleg vigyázz magadra, és legyen ez az utolsó, hogy nehezebbet emeltél (még ha csak 4 kg is!)Amúgy nem feltétlen kell nehezet emelni, elég egy rossz mozdulat is.

Az uh nem káros, hisz ultrahang, tehát hanghullám, az nem árt semmit. Bár ezt már hallottam, hogy felmelegíti a magzatvizet, de csak több mint 1 órás uh-zás után, nekem ez mégis hihetetlen, hogy a hanghullám hogy melegít?

De biztos minden rendben van, vigyázz magadra és a babára!

2009. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!