Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megemeltem magamat. Feltettem...

Megemeltem magamat. Feltettem a tv asztalra a tv-t, és azóta szúrkál a hasam. Ma vagyok 11 hetes. Lehet ebből valami probléma?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem volt túl jó ötlet!!szerintem feküdj most egy darabig és én kérnék a dokimhoz egy ultra hangra idő pontot hogy meg nyugodj minden renben van
2009. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ajjaj!Miért emeltél ilyen nehezet?Reméljük,hogy csak megerőltetted magad és nem lesz baj!Pihenj le egy kicsit és többet ne csinálj ilyen butaságot!Ha esetleg vérzés jelentkezne,azonnal menj be az ügyeletre vagy a kórházba!
2009. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A tv nem olyan könnyü,h kismamaként emelgesd!

Ha nem fogsz vérezni,és nem lesz erős görcsöd addig nincs gond! Viszont még a 12.hetet sem érted el és vigyázzni kellene magadra. Emelni 3-4 kilónál többet nem ajánlott! Sztem pihenj,és hátha nem lesz baj!

Ha mégis rohanj a dokihoz vagy ügyeletre!

Minden jót!

2009. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg nem volt túl jó ötlet. :(

Egyébként LCD tv vagy a régi nagy, 20 kilós? Az sem mindegy!

2009. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne tégy ilyet! Igen, tényleg nem mindenhogy a régi 20kilós-e vagy sem.

Egyébként én most vagyok 10+3 és kicsit néha nekem is szurkál a hasam és nálunk minden rendben. Nálad is!

2009. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kérhetek Uh-t, mert 30-án lesz a 12 hetes UH. Ezen a héten kedden voltam terhes gondozáson, és ott csináltak Uh-t, és ilyen gyakran nem jó a babának sem! Amúgy a tv kicsike, nincs 4 kg sem, és magasra sem kellett nagyon emelnem, csak a férjem nem volt itthol, és hát tényleg hülye voltam, de reméllem nem lesz semmi baj. Egyébként azóta sem vérzem, de remélem nem is fogok!
2009. márc. 20. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek tükrében szerintem ne aggódj! Gondold végig higgadtan, négy kiló az szinte semmi, akinek van nagyobb gyereke és beülteti a gyerekülésbe, többet emel!

Pihenj és nyugodj meg!

2009. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Uh-ot bármikor kérhetsz,főleg ha indokolt! Bár talán ez függ attól is,h fogadott dokid van e?! És a babának az uh nem árt.Nyílván ha ártana nem csinálnák!

A röntgen meg a sugárzások ártanak,ezért kell kerülni!

De egyébként a 4kg nem túl nehéz. Azért vigyázz magadra!

2009. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van magán orvosom, és a körzetihez is mindíg járok. Minden héten megyek vagy az egyikhez, vagy a másikhoz, és eddig minden héten csináltak UH-t, de a védőnő is azt mondta, hogy nem szabad gyakran Ultra hangozni, mert az felmelegíti a magzat vizet, és a babó ezt nem szereti!
2009. márc. 20. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Hú, már azt hittem valami bazi nagy tv-t emeltél fel! De legközelebb ne légy ilyen felelőtlen, mert bajok lehetnek belőle!!!
2009. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!