Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora (volt) a haskörf...

Ketteske kérdése:

Kinek mekkora (volt) a haskörfogatotok 25 hetesen?

Figyelt kérdés

Nekem 89 cm, és azt mondta a dokim, hogy az átlagosnál nagyobb. 163 cm vagyok, és 57 kg-val kezdtem a terhességet, most vagyok 63 kg. Igaza van?

És baj, ha nagyobb?


2009. márc. 20. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem kérdés,h mi az átlag?! Mert én 20hetes vagyok a haskörfogatom 103cm! 172 cm magas vagyok és 66 kg jelenleg.A terhességet 60 kg-ról kezdtem!

A barátnőm velem egyidős(20 hetes),és még hasa nincs!

Szóval mi lehet az átlag?!

Sztem nem baj ha nagyobb,az én hasam is nagyobb,mint néhány ismerősömnek!

Boldog babavárást!

2009. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 91 cm.163cm vagyok és 46kg-mal kezdtem a terhességet.most 53 kg vagyok,és 21 hetes kismama!
2009. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22 hetesen 103 cm, magasságom 180, kezdő súly 74, most 79 kg. Szóval, ahány kismama, annyi méret :)

Nekem nem is mérte még se doki, se védőnő, mert ezen az alapon semmi értelmes következtetést nem lehet levonni.

2009. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 165 centi vagyok. Terhességen 77 kilóval kezdtem, a 25. héten voltam 83. A pocim pedig 110 centi volt. :) Nem épp kicsi. Azt hiszem, szinte minden plusz kiló oda ment.

Most mértem meg, jelenleg 115 centi. :D

Amúgy meg sok mindentől függ, hogy mekkora a poci! Szerintem meg ne foglalkozz a dokival! Ha minden rendben odabent, akkor fölösleges aggódni!

29 hetes kismami

2009. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!