Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondták nagy a baba! Mire...

Azt mondták nagy a baba! Mire számithatok a végére? Tapasztalatok ebben?

Figyelt kérdés
Most voltam a 31.heti uh-n.Azt mondták nagy a baba (2200 g)ma mennem kellett még 1 terheléses vércukorra,de az előző tökéletes lett.4,5 éh. 5.4 terh.Ha valaki volt igy leírná mi lett a vége?2 szülésem lenne.A lányom 3350 g volt 52 cm 4 éve.
2009. márc. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a súlyadatok csak becslések. Könnyen lehet, hogy hosszú baba a csontozata alapján, de mégsem "nehéz".


Nekem a 32. héten 3 kilót mondtak a lányomra és hogy milyen szép nagy baba - a 35.héten született meg 2370 grammal és 49 centivel...

A fiamat a 35. héten 3,4 kilósra becsülték, és a 37.héten született 3250 grammal és 52 centivel

2009. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek valóban csak becsült adatok,bár nálam eddig-ez a 4. terhességem-mindig alábecsülték a súlyukat a babáknak.Ha tegyük fek stimmel a becslés,akkor heti 20 dekával számolva úgy 4 kiló körüli babára számíthatsz.Én annyival szültem mindegyiket.Ez nemcsak diabétesz következménye lehet,ebben van genetika is,vagy esetleg most nem kislányt,hanem kisfiút vársz,ők nagyobbak.
2009. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen most fiu lesz.A cukorbetegségre nem is gondolok megmondom őszintén.A gyerek apja elég magas és erős testalkatu.Én 46-50 vagyok (ha nem vagyok terhes)A lányt nekem is alábecsülték.
2009. márc. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!