Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt a terhesség egyik...

Kinek volt a terhesség egyik jele hasmenés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Rendes hasmenésről van szó? (naponta sokszor híg széklet? )

Mert én terhesség előtt székrekedéses voltam, de amióta pozitívat teszteltem hígabb a székletem.De azért ezt nem mondanám hasmenésnek.

Első terhességemnél is így volt amíg el nem kezdtem szedni vasat!

Ha viszont rendes hasmenésed van akkor menj el dokihoz, mert az nem hiszem hogy normális!

2011. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az első terheségemnél folyton hasmenésem volt nem székrekedésem mint másoknak - ez napi 1-2 x i dolgot jeletett legtöbbször kaja után jelentkezett - később derült ki hogy a terhesség közben az epémmel gond lett és ez ezért történt!

most a második babánál is hasonló a dolog - de itt már mondták hogy valószínű miivel nincs epém! más a lebontási folyamat és a hormonváltozás sem előnyére segít

2011. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem hasmenésem volt, de hígabb volt a székletem, mint szokott és többet jártam WC-re(naponta 2-szer, 3-szor).
2011. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb beágyazódástól rendes hasmenésem volt (de ez kb 2-3 hétig tartott)


26 hetes km

2011. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt szokott lenni hasmenésem. Most, amikor terhes lettem ez elmaradt, utána pedig inkább szorulásom volt!
2011. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hígabb széklet, napi 3 alkalommal legalább, előtte hasi görcs, tegnap előtt kezdődött, ma megyek vele orvoshoz. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 10. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 6- hétig rendes hasmenésem volt.
2011. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!