Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél év sikertelen próbálkozás...

Fél év sikertelen próbálkozás után milyen orvosi vizsgálatokra számíthatok, ha felkeresem a "méhészemet"?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Méhész...ez jó::)semmilyenre ne számíts, egy év után szoktak...de egy rákszűrésre elmehetsz s megemlíted neki h már próbálkoztok
2009. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én fél év után mentem el neki panaszkodni, és el is kezdte a kivizsgálást!Szerencsére csak hormonproblémáim voltak,és nekünk másik fél év kezelés után összejött a baba.Most itt ficánkol a pocimban.

20+2 hetes kismama

2009. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kismamának. Már voltam rákszűrésen múlt év végén, és akkor megbeszéltem vele, h babát szeretnénk. Várok még és bizakodó vagyok, de mégis milyen vizsgálattal kezdődik. Sperma, petesejt? Gyógyszert ír fel?
2009. márc. 20. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

elküld Téged először vérvételre,majd a párod is....s ha kiderül mi a bibi,akkor elkezdi a kezelést....gyógyszer-vitaminok....majd a többi,ha sajna nagyobb a gond.....

üdv 35heteske

2009. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.Nekem először is vérvételt csinált-amire azt hiszem először a mensi 3.napján kellett mennem,aminek az eredménye jó volt,utána a rá következő ciklusom vége felé mentem a másik vérvételre,és ott derült ki, hogy az a hormonom nem megfelelő mennyiségű, ami a megtapadáshoz kell a végén. Erre kaptam utrogestan nevű gyógyszert,meg ez mellé minden hónapban injekcióra kellett mennem.(A szuri nevét sajna nem tudom már).Közben a páromnak is kellett menni spermavizsgálatra,vele minden rendben volt,és még nekem megcsinálta a dokim a HSG-t is,ahol velem is minden okés volt.Igy gyorsan kizárt minden lehetséges problémát,és igy maradt a hormonkezelés.

Ugyhogy nálunk gyorsan pörögtek az események szerencsére.Ezért hálás is vagyok az orvosomnak!

És igy telt el a fél év gyógyszerekkel,meg szurikkal, és itt az eredménye a pocakban,akiről nemrégen tudtuk meg, hogy ő bizony kiscsajszi!

Hidd el..neked is menni fog,kitartás!!Mennyi idős vagy?

2009. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

én is félév után mentem el.

A páromat elküldte spermavizsgálatra, nekem meg megnézte a hormonjaim, kellett mennem a ciklus 3-5. napja között, meg a tizennemtudomhanyadik napon, már nem emlékszem...

Nálunk rögtön meg is lett a sikertelenség oka: kevés volt a sárgatestem. A harmasdik Clostis hónapban sikerült a babóca :)


Szerintem ennyi a minimum fél év után, ezeket nyugodtan megcsinálhatja a doki, hisz ha a spermával vagy a hormonjaiddal van probléma, hiába is próbálkoznátok még plusz fél évig.

2009. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!