Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jók ezek az értékek?...

Mennyire jók ezek az értékek? Kéne aggodnom?

Figyelt kérdés

Integrált AFP 19,2 U/mL , 0,68 MoM

Down-szindroma kockázat 1:9300 (negatív)

Velőcső záródási kockázat számitott kockázata 1:5300(negatív)

Nem túl alacsony az 0.68-as AFP??

A doki telefonba azt mondta ha negatív van oda írva akkor nincs probléma,de itt azt olvasom hogy 0.70-től jó. Most akkor mi van? Hétfőn megyek 18.heti genetikai UH-ra,addig a pánik kikészit!


2009. márc. 20. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem alacsony, nekem 0.7 volt s tökéletes
2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Pont ez a félelem volt rajtam a héten.Nekem az AFP:0,51 lett aztán kértek ujra vért és az meg 0,6 assem jobb na de voltam genetikai UHN és semmi baja a babának:):)

Kislányom lesz:) Magyarán te se aggódj sztem nem kell mert sok olyan kismamit olvastam a neten akinek sokkal kisebb volt még az enyémnél is szóval csak nyugi:)

2009. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Aranyosak vagytok! :)
2009. márc. 20. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 0,65 lett, a védőnőm és a dokim is azt mondta, hogy nincs gond, Uh-n sem láttak rendellenességet, és akinek a Kombinált tesztje is jó, azt mondják akkor nincs gond,

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a Mom:0,80 lett és a doki elküldött genetikai tanácsadásra mert állítólag 0,90 -től jók az eredmények!Már én sem tudom mikor jó és mikor nem jó.
2009. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!