Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél meddig tartott a 12...

Kinél meddig tartott a 12 hetes uh? Jók az értékek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 12 hetes uh-on, amit nagyon vártam.

Elvileg csak ma lett volna esdékes, de kaptam a kórháztól egy értesítőt, hogy áttették. Sajnos nem a megszokott orvosom volt.

Vittem minden papíromat ( vizelet, vérkép stb.)

Az orvos behívott rátett az uh-ra és 2 perc múlva jöttem is ki. Párom azt hitte, hogy nem vizsgált meg. Mire bármit kérdezhettem volna, már behívta a következő kismamát, én még ekkor bent voltam.

Papíromon összesen ez áll: TVS:uterusban petezsákban 150/ min magzati szívműk. élő embrió. Bpd: 20 mm. NT: 2,1

Azt sem tudom ennyi idő alatt, ez miből vette le, egyébként hasi uh volt.

Jók ezek az értékek, nem kellett volna mást is néznie?

Párom a villámvizsgálat miatt, reklamálni akart az igazgatóságon is, de pont egy főorvos "vizsgált"

Szerintetek, ha a jövőhéten lesz a régi orvosom elmenjek hozzá? Ennyi idő alatt meglehet vizsgálni? A babát sem mutatta meg, pedig eddig mindig megnézhettem.


2009. márc. 20. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annak a kismamának, aki jövő héten megy a SOTE II-re:

Sajnos ez van, de nem nemtörődömségből, hanem mert nincs elég emberük, akik az UH-t csinálhatják. Ezer éve keresnek, de nem jön senki.

Szüléselőkészítőn mondta az egyik kis doki, és nem győzött elnézést kérni ezért, úgyhogy nagyon szimpik voltak egyébként.

Csak hát nincs lehetőség...

2009. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!