Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hánytatok először?

Mikor hánytatok először?

Figyelt kérdés
Én ma érzem először hogy nagyon hányingerem van,de hányni nem tudok.5+3 hetes vagyok
2009. márc. 20. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámmal kb 3-4 nappal a poz. teszt után ( sajnos utána annyira el is durvult, hogy vészes hányás lett belőle) a másodikkal a 7 hetet is bőven betöltöttem, mikor először rókavadászatra indultam. De a hányinger talán rosszabb, mint amikor ki is adod. Legalábbis én így tapasztaltam. A kamillavirág szagától első perctől rosszul voltam, így amikor már nagyon kínzott a hányinger, csak elővettem a kamillateát, jó mélyen beleszippantottam, és alig értem ki a mellékhelyiségbe... De utána sokkal jobb lett, nyugodtan leültem kajálni :-)
2009. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyan 8-9 hetesen jelentkezett először a hányás és tartott olyan 14 hetes korig, de ez mindenkinél változó.

Nálam is úgy volt, hogy ha jól kihánytam magam megkönyebbültem és mintha mise történt volna ültem le enni,

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Adri baba ***** válasza:
Olyan 4-5 hetesen de csak 1 hétig utána minden helyreállt!!
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam ,de szerintem is sokkal rosszabb, ha egész nap gyötör az émelygés.....
2009. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam, de az öklendezés sem tartott sokáig. Kb 7-9 hetes koromig.Fogadtam egy barátnőmmel, aki azt mondta, hogy ki van zárva, hogy hányás nélkül megússzam. A csokimat még azóta sem kaptam meg!
2009. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


12 hetesen:-)Ez elég vicces, de tényleg addig csak küzdöttem a hányingerrel keményen, és akkor egy szagtól sikerült! 14 hetesen újra!Aztán kész mintha elvágták volna!Kitartás.

2009. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Soha nem hánytam, 24 hetes vagyok, pedig ha valakinek "káka bele" van, az én vagyok. :) Még egy autóút során is olyan hányingerem lesz, vagy a buszon, hogy le kell szállnom.


Hányingeres kb 3.hétig voltam kereken, kb. a 7.5-8.héttől kezdve a 11.hétig.

Sokszor csak egy hajszál választott el, alig vártam, hogy leszálljak a buszról, meg még 5perc és kidobtam volna a taccsot. :)


Az is segíthet, ha a hányinger ellenére mindig van nálad sós keksz, szőlő, alma, olyan, ami nem olajos, nem édes, nem fokozza tovább a hányingert és el tudod rágcsálni, stb és felszívja esetleg a gyomorsavat ha épp otthon vagy, pl. főtt, sós krumpli.


Hidd el, ha elhanyagolod magad, és nem eszel a hányinger miatt, akkor az éhség miatt még jobban elkap a hányinger és még azt a picit is kihányod, ami benned maradt.

2009. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még egyszersem hánytam de a hányinger szerintem is rosszabb, mert ez egész nap gyötör, és semmi nem enyhíti. Nálam 6 hetesen kezdődött, a 9. hétig csak feküdtem és néha már a falat kapartam annyira rossz volt. Akkor kicsit enyhült, holnap lépek a 11. hétbe, még mindig van, igaz már nem olyan erős és nagyon remélem hamarosan elmúlik:)
2009. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én csak kétszer hánytam, de már a 2. trimeszterben.

Viszont a 6. héttől, úgy a 12-13-ig reggreltől estig émelyegtem.

2009. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt hajnalán már hánytam. Mindig csak gyomorsavat a hajnali ébredés után azonnal, eltartott a 16. hétig, aztán elmúlt.

Ettől eltekintve boldog babavárást!

2009. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!