Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán dr. Karászi...

Nyíregyházán dr. Karászi Gyuláról, tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én nála kezdtem a terhességet aranyos kedves részletesen magyaráz sokat kell rá várni min.1 órát ha magán rendelőbe mész, ha mobilon hívod nem szereti ezért váltottam.
2009. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy történetet tudok vele kapcsolatban megosztani veled. Egy ismerősöm nála szült, majd egy órás kitolási szak után konzíliumot hívott össze hozzá, mert nem tudta eldönteni császározza-e... Aztán nem lett császár, nagy nehezen megszült, de háromszor volt a baba nyakán a köldökzsinór. Ettől még persze lehet rendes, aranyos jól felkészült, meg az ilyen tapasztalatokból tanul az ember, de mit tudom én, én nem választanám....
2009. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő a dokim, most vagyok 19 hetes, ha a magánrendelőbe megyek tényleg részletes meg sokat kell rá várni. De a kórházba lehetelten elkapni, főleg mobilon elérni ezt én is tapasztaltam. Igaz még egy kicsit odébb van az augusztus mert akkorra vagyok kiírva de félek, hogy akkor sem lesz egyszerű "elkapni őt".
2009. márc. 20. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a cukorterheléses eredményeimet néha ő értékelte ki, de háát nem volt valami kedves velem. sokaktól hallottam rosszat róla, de hát ez is emberfüggő. valakinek így.... valakinek úgy....
2009. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én Nála szültem!Alapos nagyon,az tuti!Sokat kell várni a rendelőben az is biztos!Szülésnél rendes volt,határozott,de hozám kellett is,mert az eltervezett csendes szülés helyett elég sokat "hangoskodtam"(nem tehetek róla,kijött belőlem),de a végén megdícsért!Szakmailag rendben van,de mindenkinél van jobb!Egyébként Nekem meg se adta a mobil számát(bár nem is kértem),ez nem tetszett túlságosan,de ez van!Hát őszíntén szerintem lehet nála jobbat is találni,ha valaki azt szeretné,hogy mindig mosolyogjanak rá meg hasonló...!
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a fonots, hogy alapos legyen és, hogy a babámmal ne legyen semmi gond, nem a mosoly számít, a szaktudás a legfontosabb:)
2009. márc. 20. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
11:16-os vagyok ismét!Az nem tetszett még,bár lehet másál is ez a szokás,hogy nem őt kellett hívnom,ha elindult a szülés,hanem a szülésznőt,majd ő értesítette a dokit!Reggel 7:40-kor kerültem szülőszobára,a fogadott szülésznőm,akit persze ő ajánlott volt velem meg a férjemmel,majd ő 12 körül toppant be(ovodás ünnepség volt a gyerekének vagy mi..)2:32-re megszültem!Burkott repesztett meg fájáserősítő,de nehéz szülés volt,nem tűnt el a méhszájam...!Végülis Ő a szülőszoban össz-vissz 1-1,5órát töltött max!
2009. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!