Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen már nagyon késő 4D...

35 hetesen már nagyon késő 4D Uh-ra menni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért szeretnél menni. Ha csak a mozizás kedvéért, akkor szerintem késő, már elég nagy a babád, bár az arcát lehet, hogy látnád, de mivel kicsi a helye, nem valószínű, hogy teljesen meg tudod kukkantani, biztosabb, hogy eltakarja a kezével pl.

Boldog babavárást, gyors és könnyű szülést kívánok:)

2009. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egyénenként változik.Én most vagyok 30 hetes és hétfőn voltam 4d.-n.Élvezhetetlen volt.Igaz nekem a méhlepény mindent takart és sajnos a magzatvizem is nagyon kevés...Annyit sikerűlt megtudni,hogy kisfiú a manócskám :-)Az arcát sajnos nem láttuk.Viszont láttam gyönyörű képeket 38 hetes babákról is!!Kalkuláld bele a súlyod és a lepény elhelyezkedését is!Nagon sokat számít.Remélem neked sikerűl!Szorítok!
2009. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én még csak 19hetes és 3napos vagyok,de én a 22-25hét között tervezem,azt mondják akkor még mindent látunk rendesen utána már nagy és nem lesz olyan élmény.Húgomék 32hetesen voltak,szép volt,de már nekik is csak részletekben tudták megnézni a babát.Gondold át,elég drága ez a 4D:( Boldog babavárást,és könnyű szülést.
2009. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te már nemsokára a karodban tarthatod,én már inkább azt várnám és ha eddig nem mentél 4D-re,akkor mostmár minek?

Én a 22. héten voltam, 35 hetesen már nem mennék.

2009. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm 39 hetesen volt a CsodaBentben. A galériába ki is került a baba fotója, olyan jól sikerült!

www.csodabent.hu/galeria

2009. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!