Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilalásokat mi okozhatja a...

Nyilalásokat mi okozhatja a szívem körül?

Figyelt kérdés

6 hetes kismama vagyok és sokszor nyílal bele a szívem körüli helyekre, vagy a bordáim közé.

Mi lehet ennek az oka? Összefügghet a terhességgel?


2009. márc. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt,teljesen normális.A szív felveszi a tempót,mivel a babáért is dolgozik,több vért szállít.
2009. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. márc. 20. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Épp azért jöttem fel, hogy kiírjam ezt a kérdést! De jó, hogy kiírtad! Ugyanez a problémám... Rettenet néha, különösen ha nagyobb levegőket veszek, mikor egy-egy ilyen nyilalás van. Én is a terheséggel hoztam összefüggésbe, de érdekelt, hogy van e még valaki így.... De jó látni, hogy nem egyedi az eset :o)

Boldog babavárást! 7 hetes kismami

2009. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Én is örülök, hogy nemcsak én vagyok így, akkor talán nincs nagy baj!
2009. márc. 20. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam hasonlót, a 12.hét körül. Még orvoshoz is elmentem, mert annyira elviselhetetlen volt, és biztos voltam benne, hogy a szívem fáj.De rendben volt az ekg-m, és a doki megállapította, hogy egy belső izom miatt fáj,ez gyakran előfordul kismamáknál. Egy gyógynövényes izomlazító krém két nap alatt helyrehozta.

Minden jót nektek!

27 hetes kismama

2009. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. márc. 22. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!