Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta apró bugyborékolást...

Tegnap óta apró bugyborékolást, és csikizést érzek a pocimban. Ez a babó, vagy bélmozgás?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok első baba lesz.Hozzáteszem soha nem éreztem még ilyesmit.
2009. márc. 20. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a babácskád! Gratula! :)
2009. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan a babád!És ez egyre erősebb és gyakoribb lesz!Boldog pocakosságot!
2009. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok,de én még nem érzem,sőt még nem is látszik a hasamon.Neked már igen?
2009. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már a babád jelez, hogy anyu itt vagyok!!
2009. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De jó!Nagyon boldog vagyok!Nem voltam biztos benne hogy ő az,sokan mondták hogy ez még korai.

Igen látszik pocim,de én 45 kg-val kezdtem a terhességet(egy szál bél keresztben)talán ezért...

2009. márc. 20. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos a babád, nekem is így kezdődött 14 hetesen, de mindenki azt mondta ez még nem lehet ő mert én is első babámat várom, és tényleg ő mocorgott mert ez napról napra erősödött, mára már olyan erős, hogy látszik a pocakomon ha rúg egy nagyot.HA pedig megyünk a férjemmel autóval akkor teljesen beindúl, de nem tudom azért mert tetszik neki vagy mert nem szereti:)

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!