Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhestorna mennyire intenzí...

A terhestorna mennyire intenzív? Érdemes eljárni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a terhestorna és csak annyira intenzív amit egy kimama elbír!!Ha betöltötted a 12. hetet és a dokid engedi, szerintem érdemes eljárni!
2009. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2009. márc. 20. 07:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem végig jártam a 4.hónaptól és nagyon szerettem, de ez attól is függ, ki tartja. Én sokat sportoltam azelőtt és nagyon hiányzott a mozgás. A 4. hónap végéig bicikliztem és úsztam, de utána csak a torna maradt. A 9. hónapban már csak itthon tornáztam a Rubint Réka és a Kállai Ildikó-féle kismama DVD-kre. És a sok séta is nagyon egészséges. Azért is hasznos a torna, mert tanulsz légzéstechnikát, csináltok keringésjavító gyakorlatokat is, ami sokat segít, ha vizesedsz majd a vége felé. Meg lehet ismerkedni más kismamákkal, megvitatni az aktuális dolgaidat. Én csak 12 kilót híztam, és a gyermekágy végére visszanyertem a régi súlyom. Persze ehhez az is kell, h odafigyelj arra, mit eszel és mennyit.

egy 2 hónapos kisfiú boldog nyukája

2009. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!