Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten 3111volt a méhszája...

Múlt héten 3111volt a méhszájam,1hét alatt lett ennyi 3000ről? Holnap az orvos lát majd változást ha a következők történtek:

Figyelt kérdés

állandó jóslóim vannak,nagyon durván fáj a hátam,derekam,lábamba kisugárzik szédülés,háyninger,hasmenés pár napig.lehet h tágultam azóta?tapasztalat?37km

és azt mondta múlt heti vizsgálatnál h nem nézi már meg csak ha szülés lesz,ez alatt azt érthette h megindulhat bármikor??


2011. jún. 6. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért nem nézi már meg, mert nem érdemes vizsgálattal bolygatni odalent, pont azért, hogy ne induljon emiatt hamarabb.

Az én dokim is így csinálta anno mindkét gyereknél. Ha minden rendben, akkor felesleges "vizsgálgatni". (Egy csomó szülés azért indul meg, mert az orvos "jól megvizsgálja" a kismamát. Tapasztalt dokik 36. után már nem vizsgálnak, tehát ezzel nincsen baj.

Amiket írsz még, egyéb "tüneteket", lehetnek a közelgő szülés jeleni is, de nem feltétlenül.

Figyeld magad, és ha rosszul vagy, akkor kell felkeresni az orvost. (Pl. ha hánysz vagy lázas vagy).


A hányinger/hasmenés attól is lehet, hogy ettél valamit, amit nem kívántál, vagy nem esett jól stb.


Illetve persze ha beindulna a szülés. 37. héten már ezzel sincsen gond, de pihenj, amennyi belefér. Egyébként meg menj a köv. esedékes CTG-re (NST)


Minden jót Neked!

2011. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!