Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudassam a párommal,...

Hogyan tudassam a párommal, ha megtudom a babánk nemét?

Figyelt kérdés
Valami kis ötletes dologra gondoltam. Pl. kék kiscipő, ha kisfiú, rózsaszín, ha lány. Van ennél jobb ötletetek??? Valami más???? 18 hetes kismami.
2009. márc. 19. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
nem megy veled uh ra???Sztem az a legszebb ha ketten tudjátok meg egyszerre, nálunk így volt...nagyon gyönyörű élmény volt.
2009. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is vártam el tőle hogy velem jöjjön az uh-ra. Dolgozik. Felhívtam telefonon és csak annyit mondtam: Viktóriánk lesz!
2009. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos pont dolgozik, mikor megint mennem kell UH-ra. :(
2009. márc. 19. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú lesz pl. akkor tedd bele az uh képet egy szép keretbe, és karikázd be valami színessel a fütyit (a gépen képszerkesztővel megcsinálhatod). Biztos büszke lesz rá! Az én párom is mutogatta mindenkinek a képet, hogy mekkora van neki. :)
2009. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!