Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok Neo Citrán ha megfáztam?

Ihatok Neo Citrán ha megfáztam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én nekem mindig mandula gyuladásom van.A torok fájás egyre rosszabb a közérzetemről nem is beszélve.15 hetes km
2009. márc. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt írja a betegtájékoztatója:

Terhesség vagy szoptatás ideje alatt szedhető-e a Neo Citran por felnőtteknek?

Terhesség első harmadában nem alkalmazható. A terhesség további időszakában csak akkor alkalmazható, ha az orvos az előny / kockázat mérlegelése alapján azt egyértelműen előírta. Szoptatás időszakában nem ajánlott.


Ezek szerint nem nagyon. Jobb lenne orvoshoz menni vagy annál még jobb homeos, gyógynövényes dolgokat használni. Neten érdemes lenne nézelődnöd, én is onnan keresgélek, mert nekem ezek a dolgok válnak be legjobban, nem a gyógyszer. De nekem nincsen mandulám és ami nekem jó, az neked nem biztosan.

2009. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem a védőnő nem tanácsolta, hogy igyak. Szerintem fordulj orvoshoz.

2009. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy nem szabad.

menj orvoshoz! vegyél homeopátiás szereket, azok beváltak nekem mindig.

2009. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is fájt a torkom,és a Tantum Verdet használtam.Lehet kapni a patikákban,és csak helyileg hat.De azért kérdezd meg az orvosod is.Boldog babavárást!
2009. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!Nektek is jó babavárást
2009. márc. 19. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM SZABAD. A paracetamol-tartalma miatt lehetne, DE mivel nem csak ez, hanem egy rakas masik osszetevoje is van, ezen egyeb osszetevok miatt NEM lehet inni sem, meg szedni sem. Nekem egyik gyogyszertarban sem adtak ki.
2009. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!