Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mien Vasat szedtek? Mert én...

Mien Vasat szedtek? Mert én Ferrocomp-ot, de valahogy nem érzem jól magam tőle. A 35. hétbe vagyok és most már muszáj lenne rendszeresen szednem, eddig 2 naponta vettem csak be. Most megyek Patikába.

Figyelt kérdés

Ja és amit szedtek mennyibe kerül körülbelül?

Köszi


2009. márc. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az orvos a maltofer folt irta fel.Egy kicsit savasvagyok tőle de nincs székrekedésem. Kb 1400 Ft volt a 30 szem.

32 hetes kismama

2009. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Az baj,hogy így is sokszor sok a savam.

De köszönöm,majd rákérdezek azért.

2009. márc. 19. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Neo-ferro-folgammát szedek, kisebb mellékhatásokkal , tegnap volt ezzel kapcs egy kérdésem, ott olvasd el a hozzászólásokat, ki mit szed, milyen hatással! Valaki ajánlott homeós lötyit is!
2009. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Maltofer folt szedek 2*1-et de wc gondom nincs

Én a csokitól savasodtam de nem bírtam megállni hogy ne egyek így salvus vizet iszom amitől sokkal jobb

36 hetes

2009. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Neo-Ferro-Folgammát szedtem kemény egy napig, mert másnap reggel erős hasi fájdalomra és görcsölgetésre ébredtem. Eléggé megijedtem és abba is hagytam, mert féltem, hogy megindítja a szülést. Aztán mondtam a dokinak, hogy mi van, bár szerintem nem a vas okozta, de azt mondta, hagyjam még egy ideig, végül is nincs határérték alatt a vasam. Se előtte se utána nem tapasztaltam olyat, szóval szerintem az okozta! Éreztem, hogy a beleimben nincs minden rendben, bár sem székrekedést, sem hasmenést nem okozott.

Még egy ideig nem szedem, majd megint megpróbálkozom ezzel, hátha. De ha nem jó, akkor váltok.

Ha nagyon nem jó, akkor szólj a dokinak, és válts! Nagyon sokféle van.

29 hetes kismami

2009. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi! Úgy akartam írni, hogy a doki szerint nem a vas okozta, mert szerintem meg igen! Előző voltam
2009. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

További jó baba várást!

2009. márc. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!