Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak se szép terhesség...

Másnak se szép terhesség alatt a melle?

Figyelt kérdés
Minden ujságban azt olvasom milyen szépek lesznek hát nekem ez nem jött össze :(
2011. jún. 4. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt meg és még csíkos is lett fogalmam sincs,h mitől,szóval nem,nekem se volt szép:)(mondjuk még most se az,de még csak 6 hete szültem,asszem van remény):D
2011. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem is csikos és nem is áll ugy (lefele igyekszik :((((((
2011. jún. 4. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt nagyon szépek voltak, nagyok, kemények és kerekek. 10 hete szültem, a terhesség végére csíkos lett mindegyik, és most kezdi megadni magát a gravitációnak. :( Olyan plöttyedtek lettek, hogy már nem is szívesen nézek rájuk. Remélem a barna csíkok idővel kivilágosodnak.
2011. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos szomorú hírem van:csak rosszabb lesz:(
2011. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha nekem rosszab lesz talicskával fogom tolni :)) :((((
2011. jún. 4. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont mint én:))
2011. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a plasztikázás híve, de azt hiszem egy felvarratás árának utánanézek...

Nekem sem nőtt, csak :S....lefelé igyekszik - ahogy itt mér vki szépen megfogalmazta. A terhesség elején kicsit duzzadt, kezdtem megörülni, aztán semmi! Semmi! Csak asszisztál a gravitációnak!

2011. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem alapból nem tetszik, mert kicsi, de most kigömbölyödött és sokkal szebbnek látom.
2011. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 24 hetes terhes vagyok.a mellem mérete éppen csak nőt de szőrnyen elkezdett lógni.a mellbimbóm meg örületessen nagy lett.igazából csak egy nagy lógó mellett látok hatalmas nagy bimbókal.hát minden csak nem szép látvány.szerencsére nem csíkos még.de szerintem én is utánna nézek majd a mellfelvarrás árának.
2011. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hàt akkor nem csak én vagyok igy :(
2011. jún. 5. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!