Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A spermiumnak csak hüvelyen...

A spermiumnak csak hüvelyen keresztül van szülésindító hatása?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy oxitocint tartalmaz, ami megindíthatja a szülést. Lehet hogy buta kérdés, de csak akkor, ha hüvelyen át jut be, vagy orális úton is??
2009. márc. 18. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyen keresztül!:)
2009. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ahogy a baba is ott fog kijönni, ahol bement :)

Poént félretéve, persze, hogy hüvelyi úton!

Üdv

2009. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kár, mert a párom fél belémhatolni, nehogy kárt tegyen.. hiába magyarázom hogy nem tud kárt tenni, sajnos nem működik a dolog, túlságosan félt minket. Így maradt a remény, hogy más úton is felszívódhat az a hormon... (Utolsó válaszolónak üzenném, hogy lehet hogy a kérdés butácska, de azért azt nem feltételeztem hogy a gyereket felöklendezem...)
2009. márc. 18. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem akart megbántani az utolsó válaszoló, szerintem csak viccelt.


A kérdésedre felelve, próbáld meggyőzni vhogy a párodat h ezeket nem kell olyan komolyan venni.

Mi a párommal szinte mindennap együtt voltunk mert egyébként is nagy az igényünk, a terhesség alatt pedig majd megőrültem a szexért és még sem indult be idő előtt 42 héten úgy indították meg..

és belémspriccelt oda lentre :)

2009. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok a vicces kedvű. Nem akartalak megbántani, csak magas volt a labda. A szex pedig természetes, hogy félelemmel tölti el a párodat, de ne cukkold ezzel, úgysem lehet meggyőzni, ha eldöntötte, hogy félt benneteket.

A szülést egyébként oxitocin infúziúval, zselével is meg lehet indítani, ha szükséges. Bár ez így nem olyan élvezetes... Hányadik hétben vagy?

2009. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy viccelt, azért nem lepontoztam hanem inkább válaszoltam... :)

Még csak a 38.ban, de elég nehezen viselem a végét. Nem ragaszkodok hozzá hogy meginduljon, de mivel nyitva volt a méhszáj, az utóbbi jópár hétben semmit se mertünk... a szülés után 6 hétig megint nem lesz semmi, gondoltam ebben a maradék kis időben kihasználhatjuk h semmitől se kell félni, mert már az se baj ha megindul... dehát nem akarja :( Megértem őt, és nem szekálom ezzel, csak tudom h ő is vágyik rá, csak félti a babát.

2009. márc. 18. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyben hat! A spermium puhítja a méhszájat és oxitocin tartalma miatt segíti a tágulását!
2009. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!