Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek ezek a testrészek...

Mik lehetnek ezek a testrészek, amiket kidug a babám? 37 hetes kismama!

Figyelt kérdés

Az én babám mindig a bal oldalamon dug ki valami nagyon hegyeset! A köldököm felett meg valami kisebb ökölnagyságú valamit szoktam érezni, ha ráteszem a kezem! Lent teljesen a hasamnál meg nyomkodást szoktam érezni meg a hugyhólyagomat nyomkodja!

Hogy fekszik a babócám?


2009. márc. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az éles valami szerintem a sarka lehet,a köldököd felett a térde,a hasadnál lent meg a kezével matat.Fej végű az biztos és oldalt van úgy,hogy a jobb oldalon van a háta és bal oldal felé néznek a lábai.
2009. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kis térde, lábfeje, könyöke, kacsója, popója, sőt, nekem szerintem a fejét is kinyomta egyszer-kétszer. Tehát gyakorlatilag bármijét kinyomhatja. A húgyhólyagodat pedig a fejével nyomhatja ha már befordult, márpedig annak jócskán idejében vagy. De UH-n nem voltál? Ott úgyis megmondják, hogy fej-, vagy farfekvéses a babád. Sok sikert a szüléshez, és boldog babázást!
2009. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fejvégű már 21 hetes kora óta. Néha én is meglepődöm, hogy hogy nyomul a kincsem. Két dudor van, egy a feje, és egy a popója. A többi kisebb dudor max a lába szokott lenni. Lent pedig a kezével csinál érdekes dolgokat! Szerintem már neked is nagy valószínűséggel fejvégű, így a köldököd felett lehet a popó, lent a fej és a bal oldalon a lábát dugdossa ki. :) Ha legközelebb mész dokihoz, kérdezz rá, ő meg tudja mondani, hogy hol mije van!
2009. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezen gondolkodtam ma. 30 hetesek vagyunk, és az utóbbi néhány napban kezdte el ezt "játszani", hogy a köldököm fölött bal oldalon kidugdos valami nem igazán hegyeset, de egy fél ping-pong labdát kitenne az a valami. Én mondjuk a térdére gondoltam, de ahogy a válaszokat olvasom, valószínűbb a sarka. De ki tudja! Egy dolgot nem értek. Ha a doki megmondja, hogy fejvégű (nekem is mondta 22 hetesen), attól őkelme nem fog szerintem még hónapokig fejjel lefelé helyezkedni, mert biztos hogy pörög forog odabent. Legalábbis én így tudom csak elképzelni, mert amilyen hatalmas hancúrozást csinál, 5 kezének meg 6 lábának kéne lenni, hogy annyi helyen tudjon egyszerre piszkálni, ha csak állandóan lefelé van. Szóval értitek, mit akarok kinyögni?
2009. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Persze én is értem mit mondasz, és persze foroghat, de nekem azóta minden uh-on fejvégű. Ez persze nem zárja ki azt, hogy forog, csak neki ez a pozíció marad a favorit. Nekem sem egy ponton nyomul. Nincs olyan pont a pocimban, ahol még nem járt a drágám! Mióta érzem a kisfiam, eddig minden uh előtt meg tudtam mondani, hogy hogy fogja találni a doki. Tudnak ám furi dolgokat produkálni a babók, ez biztos!
2009. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azén fiam rendszeresen a jobb oldalamon nyomta ki a sarkát. Komolyan mondom fájt!!És ám sokáig percekig úgy tartotta :) Én nyomtam már vissza neki,mert annyira feszült a méhem fala,azért nagyon rossz érzés volt. Olyan 35-36hetes lehettem.

Nekem 25hetesen azt mondták fejvégű,32hetesen haránt volt,majd 36hetesen ismét fejvégű lett. az az igazság,hogy csak a pillanatnyi állapotot tükrözi egy uh. lehet mire elhagyod a rendelőt,teljesen más pozíciót vesz fel. Persze itt most nem az utolsó hetekre gondolok. :-)

2009. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
35 hetesen mikor voltam dokinál akkor még faros volt!
2009. márc. 19. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!