Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó volt a 12. genetikai UH-m,...

Jó volt a 12. genetikai UH-m, rendben volt a Down-kór teszt, az AFP is jó akkor rendben van a baba?

Figyelt kérdés
8 hete voltam UH-n utoljára és még 2 hetet kell várnom a következőre.Volt már 1 missed ab-m.Mocorgást nem érzek (első baba)és félek valami baj van.
2009. márc. 17. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon értem,hogy 8hete voltál uh-on,és még 2 hét mire kell ismét menned?10hetet sehol sem várnak,ez furi.Amúgy 18-20hét között érezni az első babát.
2009. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem mondod, hogy fura!Ráadásul magán dokim van,kértem,hogy vizsgáljon meg de mintha a falnak beszéltem volna.

2009. márc. 17. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Gondolom a 12 hetesen volt utoljára és ezután 22 hetesen hívták be.

Nekem is így volt. Van ahol egyszerüen nincs előbb hely.

És mivel protokoll szerint 18-22 héten kell csinálni a genetikai UH-t ezért van ahol kitolják a határ túlsó végéig azaz 22 hetes korig.

Mondom, nálam is így volt.

Ha rendben voltak a vizsgálataid, akkor nagyban bizakodhatsz és próbálj meg kicsit megnyugodni!

Nekem is volt 8 hetesen egy missed ab-m eltünt a szívhang. Én is minden egyes UH előtt parázok, de semmi baja szerencsére!!

Amúgy meg az első gyermekemnél minden oké volt, a 12 hetesen, az AFp és mégis 23 hetesen találtak UH-n pár eltérést ami miatt CVS-st kellett csinálni.

Mikor kérdeztem hogy dehát eddig minden oké volt, azt mondták h hát nem lényeges, az a lényeg amit most látnak.

Végül szerencsére makk egészséges semmi baja, de nem lehet 100%-nak és készpénznek venni se az UH-t az AFP meg amúgy is úgy tudom h megbízhatatlan sokszor, így meg is akarják talán szüntetni.


De biztos minden rendeben, boldog babásodást!!

jaj és ha első baba, teljesen norm. h még nem érzed.

2009. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,nekem azért furi mert 4hetente van uh.Nekem is magán dokim van,4hetente kell hozzá mennem.Sztem ha ennyire aggódsz és hiába mondod a dokidnak,hogy nézzen meg akkor váltsd le.Én tuti nem bírnék ki 10hetet.
2009. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nagyon aggódsz, érdemes lenne befutnod az sztk-ba, egy gyors UHra, ezt megteheted beutaló nélkül. Lehet, hogy kapsz egy-két epés megjegyzést, de ne törődj vele, a Te gyerekedről van szó. Ha nem megy, keress olyan magánrendelőt, akár 4D-st, ahol hamar fogadnak, csak fizetned kell érte. A mocorgás látszólagos hiánya nem vicc, inkább legyen vaklárma, mint komoly baj!

Minden jót, üdv

22. hetes km

2009. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mégsem jó ha még nem mocorog?! :-( Lehet igen csak én nem érzem...
2009. márc. 17. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A magzat, aki eddig észrevétlenül manőverezett a méhben, általában a 18. és a 22. hét között ad először jelt magáról. Ha nem ő az első gyermek, lehet, hogy már jó ideje lehet érezni a mocorgását, de ha a kismama hasizmai erősek, vagy ha vastagabb deréktájon, a rugdalózás élménye még várathat magára.

Én is csak 1 hete érzem, szerintem a mocorgás miatt még ne aggódj.

18+3 hetes kismami

2009. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!