Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki 36hetesen már töri...

Valaki aki 36hetesen már töri a fejét hogyan tehetne azért hogy elöbb jöjjön a baba, mondjuk 2héttel legalább?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy töröm. :) Jó az, ahogy a természet alakította, maradjon csak bent a 40. hétig szépen. Addigra tökéletesen kifejlődik az idegrendszere, és a legutolsó agysejtje is. :)
2011. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
komolyan nem értem miért jöjjön előbb jó ott neki,ha meg sikerül és valami baja lesz akkor meg megy a sírás hogy miért?? 36ot kibírt az a maradék 4olyan sok??
2011. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, és igenis szeretném, hogy meglegyen a 38. héten! De nem szedek semmit ezért, csak szeretném :)
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az első gyermekem a 39+4 napon született, és ezzel már elégedett voltam :)
2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Második babámat várom,és még csak a 7. hétben vagyok,de már inkább mennék szülni.

Szóval nem a hamarabbi szülést sürgetem,hanem az időt hogy teljen gyorsabban,még akkor is ha a terhesség egy csodálatos állapot.

Én már inkább babáznék :-)

2011. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok és még csomó intézni valóm van uh csak maradjon még bent :))

meg a legjobb szerintem ha kitölti odabent az idejét, tudja ő h mikor kell jönni, bízd csak rá!

2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36+3 hetes vagyok, ma mért adatok szerint a bébi 3170 gramm...kicsit izgulok mekkora lesz a 40. hétre...de inkább csak a türelmetlenség miatt várom már, hogy a karomban legyen:D Mert már olyan kíváncsi fáncsi vagyok:D
2011. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39+4 hetes vagyok... Igencsak várom már hogy kibújjon a kis drága. Kíváncsi vagyok, hogy milyen, hogy néz ki, kire hasonlít, lesz-e haja, vagy nem. A család is nagyon várja, mindenki. :) Ha tudnám, hogy hogy lehet, akkor sem siettetném a szülést. Oka van, hogy még bent van. Ha eddig kibírtam, akkor már nem sok ez a pár nap, csak ez megy a legnehezebben.
2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 porcukormókus ***** válasza:
Én azt sem bánnám, ha tovább maradna..:) A terhességem az elejétől kezdve problémamentes, nagyon jól érzem magam! És mivel első baba, izgulok is, hogy milyen lesz a szülés, milyen lesz a felépülésem, milyen lesz új életünk stb. 38hkm
2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még csak 32 hetes vagyok, de igen, szeretném, ha csak egy picit hamarabb kibújna. 1 héttel csak :)Szeretném, ha szülinapi ajándék lenne :))
2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!